środa, 24 października 2012

Konie na sprzedaż

Show



Imię:Show
Rasa:Koń Czystej krwi arabskiej
Wiek:NN
Matka:NN
Ojciec:NN
Opis:Łagodna klacz,bardzo lubi dzieci:)Polecana przez stajnię:)
Własciciel:Szuka domu!

Pamerro

Imię:Pamerro
Płeć:Ogier
Wiek:10lat
Rasa:Koń hanowerski
Matka:Fortuna
Ojciec:NN
Osiągnięcia:1 miejsce w Mistrzostwach Polski
Opis:Piekny koń.Dobra taktyka skoku:)
Właściciel:Szuka domu!







Formularz:
Nick:
Adres stajni:
Imię konia:
Co mu zapewnisz:
Dlaczego akurat on:
Co Ci się w nim najbardziej podoba:
 

10 komentarzy:

  1. Pamerro...
    Ten koń ma potencjał, a przez Was się zmarnuje.
    Hm... mam takie pytanie: skąd zdjęcia były brane? Z jakiej strony?

    Te konie są biede... Wspólczucia :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Nick: Vera ;D
    Adres stajni: http://mustang-lakus.blogspot.com/
    Imię konia: Pamerro
    Co mu zapewnisz: Najlepszy dom na świecie (lepszy do waszego) i dobry trening.
    Dlaczego akurat on: Ten koń ma potencjał i kocha to, co robi. A niestety, w tak mało prestiżowej stajni jak ta zmarnuje się, bo nie umiecie tutaj pożądnie zająć się końmi. On może jeszcze dużo zdziałać, tylko trzeba z nim popracować. Pierwsza wada to, że jest cały spięty i stawia opór.
    Co Ci się w nim najbardziej podoba: Potencjał.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "A niestety, w tak mało prestiżowej stajni jak ta zmarnuje się,". A to JKS Mustang - Lakuś taki prestiż ma? ;d
      No nie wiedziałam, bo jak dla mnie Twoja stajnia nie jest jakoś specjalnie uprzywilejowana/sławna itp. Nie wiem co chcesz osiągnąć obrażając [ moim zdaniem ] tę stajnię, bo po takich wpisach miałabym wątpliwości czy oddać Ci konia. "Te konie są biede... Wspólczucia :(" np tu tez nie mam do licha pojęcia o co Ci chodzi. Biedne? A co? Zuzia je głodzi i goni po 2 godziny z batem przez padoki? To, że nie pisze notek nie znaczy, że się nimi nie zajmuje. Ty codziennie też nie piszesz, a nawet i nie raz w tygodniu, także wiesz.. Wkurza mnie taki podejście i wywyższanie się.

      Przepraszam za ten komentarz, ale za każdym razem kiedy czytam wypowiedzi powyżej to aż mnie zżera i zdecydowałam się dorzucić swoje 3 grosze.
      Ruska.

      Usuń
  3. Hej tu Miśka z WHK Lider piszę w sprawie koni które chciałaś kupić. Więc tu masz do wypełnienia formularz w księdze gości
    Formularz
    *O tobie
    Nick:
    A.bloga:
    Gadu:
    *O koniu
    Imię konia:
    Dlaczego on?:
    Co mu zapewnisz?:
    Cena:

    i przy obydwóch koniach jest podana ich cena. Są to naprawdę dobre kuce ;) jak wypełnisz formularz konie od razu są Twoje :)

    Pozdrawiam Miśka i całe WHK Lider ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie chodzi o zawody i trening i potencjał tu chodzi o miłość!

    OdpowiedzUsuń
  5. Wiem :(
    Ale ja muszę teraz jakiegoś konika... Chociaż tymczasowo.

    OdpowiedzUsuń
  6. Mogę Ci dać na tymczasowom Dzierżawę,a potem zobaczymy co dalej...
    Będę Cię miała narazie na oku:)

    OdpowiedzUsuń