poniedziałek, 1 października 2012

Nasz mały rozrabiaka:)

Oto nasz mały źrebaczek:)Wabi się Frisko.Urodzony 24.09.2012r.Jego matka to Show:)

2 komentarze:

  1. Cudowny :)
    Ale matka to Arab, am on mi wygląda na kucyka. Jaki ojciec?
    Tak czy siak: na prawdę boski ;D

    OdpowiedzUsuń